تورهای کرابی
July 22, 2018
°
مقصد: کرابی
زبان محلی: تایلندی
واحد پول: بات تایلند
دین و مذهب: بودایی
اطلاعات مفید در مورد کرابی

کرابی یکی از استانهای کشور تایلند است. مساحت آن 4708 کیلومترمربع می‌باشد. جمعیت این استان در سال ۲۰۰۰ بالغ بر ۳۳۶۰۰۰ نفر برآورد شده است.استان کرابی از نظر تقسیمات کشوری بخشی از ناحیه جنوب تایلند به حساب می آید. مرکز این استان شهر کرابی است.

 

تور کرابی

 

منطقه زيباي كرابي كه در سالهاي اخير به عنوان يكي از جذاب ترين سواحل جنوب شرق آسيا تبديل شده است ، در جنوب تايلند و در امتداد ساحل درياي آندامان قرارگرفته ورودخانه كرابي از درون آن مي گذرد و به دريا مي ريزد.

همچنین حدود 130 جزيره بزرگ و كوچك آن نيز برجاذبه هاي کرابی افزوده است و اين منطقه با سواحل ماسه اي سفيد و صخره هاي زيبا و انواع گياهان و جانواران محيطي براي آرامش و استراحت ساخته است. در کرابی مي توان از قايق سواري در سواحل دريا و طبيعت وحشي و پارک های ملی و چشمه های آب گرم و آبشارهای سرد لذت يك سفر خوب رابرد. بين ماههاي دسامبر تا مارس بهترین زمان سفر به کرابی مي باشد.

ولي در فصل باران (بین ماه ژوئن تا نوامبر) معمولا چند روز پشت سر هم باران می بارد و سپس دو یا سه روز هوایی عالی برقرار خواهد شد. 
كرابي داراي فرودگاه بين المللي است و سفر هوايي به اين شهر از طريق فرودگاه بانكوك بهترين گزينه سفر مي باشد. سفر با قطار گزينه دوم سفر به كرابي است. از طريق زميني نيز مي توان از بانکوک و يا پوكت به اين شهر زيبا سفر نمود.

 

سواحل کرابی

 

اطلاعات مورد نیاز در مورد تور کرابی از قبیل آب و هوا ، واحد پول ، زبان و آیین و مذهب تایلند و همینطور زمان محلی کرابی را می توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

 

همچنین ما تلاش کردیم تا مجموعه ای از بهترین تور های تایلند ، سامویی ، کرابی ، پاتایا و بانکوک را در تورباران گردآوری نماییم.شما با انتخاب یکی از این تور ها میتوانید با امنیت و آرامش کامل به کشور زیبای تایلند سفر کنید و از گردش خود لذّت ببرید.