تورهای بانکوک
August 18, 2018
°
مقصد: بانکوک
زبان محلی: تایلندی
واحد پول: بات تایلند
دین و مذهب: بودایی
اطلاعات مفید در مورد بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند و پرجمعیت ترین شهر این کشور زیبا است ؛ جمعیت آن طبق آخرین سرشماری بالغ بر 10 میلیون نفر است ؛ به تایلند سرزمین لبخندها نیز میگویند ، چراکه مردم آن کشور همواره لبخند بر لب دارند ؛ همچنین تایلند یکی از زیباترین کشور های جنوب شرق آسیا و حتی جهان به شمار می‌رود.

 

بانکوک

 

بانکوک در مرکز تایلند واقع شده و  مساحت آن در حدود 1500 کیلومتر مربع است. 
نام محلی این شهر "کرونگتپ"  ( Krungthep ) به معنای شهر فرشته ها است که بیشتر خارجی ها از نام بانکگوک استفاده می کنند. مردم محل نام بانگکوک را برای یکی از مناطق این شهر به کار می برند.


تور بانکوک


بانکوک دارای 3 فصل بارانی ( ژوئن تا اکتبر )، گرم ( مارس تا می ) و خنک ( نوامبر تا فوریه ) می باشد. متوسط درجه حرارت سالانه آن 29 درجه سانتیگراد با متوسط درجه حرارت ماهانه از 35 درجه سانتیگراد در آپریل تا 26 درجه سانتیگراد در دسامبر است که دمای کنونی شهر بانکوک را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

زمان آن نیز 7 ساعت از زمان مبدا گرینویچ جلوتر است که زمان محلی تایلند در بالای این صفحه درج شده است و به صورت لحظه ای به‌روزرسانی می‌شود.

بانکوک به دلیل داشتن معبدهایش، مجموعه کاخ پادشاهی، مراکز خرید بزرگ و رستوران های فراوان و مردم مهربانش دربین گردشگران شهرت یافته است.

اکثر آن‌ها یا به عبارتی در حدود ۹۵٪ مردم تایلند بودایی هستند. مسلمانان، با حدود ۴٪ جمعیت، بعد از بوداییان بزرگ‌ترین گروه مذهبی این کشور هستند.

واحد پول این کشور بات تایلند است و زبان آن‌ها تایلندی می‌باشد.

ما در این صفحه تلاش کردیم تا مجموعه ای از بهترین ، با کیفیت ترین و ارزان‌ترین تور های تایلند و بانکوک را برای شما فراهم آوریم.