درباره ما

» دربارۀ فعالیت ما


تور باران یک واسطه است . ما اینجا در سایت تور باران تلاش می کنیم تا مجموعه ای از بهترین تورها و سفرهای داخلی ، خارجی ، زیارتی و لحظه آخری را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما فراهم کنیم ؛ تور باران که با مجموعه ای از برترین آژانس های مسافرتی همکاری می کند ، سبب شده تا مسافران ایرانی ، به تمامی مسیر های گردشگری خارجی و داخلی سفر کنند و از زندگی خود لذّت ببرند.

 

» نحوۀ فعالیت ما :
 

آژانس های مسافرتی متعددی با ما همکاری می‌کنند ؛ همچنین بازدیدکنندگان بسیاری که به دنبال تور های گردشگری و اطلاعات هتل های ایران و جهان هستند ، به تور باران مراجعه می کنند. آژانس‌ها توسط پنل کاربری که ما به آن ها ارائه می دهیم ، لیستی از بهترین و پرطرفدار ترین تور های خود را در سایت تور بازارن ثبت می‌کنند و از آنجا که تمام بازدیدکنندگان سایت تور باران از مسافران و گردشگران بالقوه هستند ، مناسب‌ترین تور را برای خود بر می‌گزینند.بدین شکل هم مسافر بهترین تور را یافته و هم آژانس مسافرتی یک مسافر جذب نموده.

ما مسافر و آژانس را با هم آشنا می‌کنیم. 

 

 

» منابع ما و تور های ما :


در تور باران ، تورهای زیادی به ثبت می رسد که آنها متعلق به آژانس های خدمات مسافرتی و گردشگری گوناگون می باشند ؛ همانطور که در بالا ذکر شده است ، تور باران تنها به عنوان یک واسطه عمل می کند و مسافران و بازدید کنندگانی که به دنبال تورهای مسافرتی هستند را به مناسب ترین و بهترین آژانس مسافرتی متصل می کند ؛ در واقع منابع ما همان آژانس های مسافرتی هستند که اقدام به ثبت بهترین تور های خود در تور باران می‌کنند.