هتل سورینت قشم
star star star star star
آدرس هتل سورینت: جزیره قشم، میدان گلها، هتل سورینت قشم
تلفن هتل سورینت: 0763-5242002
تعداد اتاق هتل سورینت قشم: 223

هتلی 5 ستاره با کلیه امکانات رفاهی و مطابق با استانداردهای جهانی، هتل سورینت قشم برای ارائه خدمت به کلیه گردشگران جزیره قشم آماده میزبانی از شماست ...
هتل سورینت با دارا بودن امکاناتی مانند استخر و سونا، سالن های همایش، سالن های ورزشی و ... مکانی بی نظیر برای اقامت و رزرو هتل در قشم و برگزاری جلسات کاری، میهمانی ها و همایش ها می باشد. در طراحی این هتل از اشکال هندسی مفهومی و ساده و مطابق با معماری روز دنیا با تلفیقی از معماری سنتی زیبا بهره گرفته شده است.


طراحی هتل بر مبنای طراحی المان‌های ساده و قابل درک با فرم‌های هندسی بنا شده است. در طراحی این هتل از الگوهای بین‌المللی همراه با جزئیات سنتی بهره گرفته شده است. شخصیت معماری بنا از فرم معماری هخامنشیان ایده گرفته شده است که شامل ستون‌ها ، سرستون‌ها عظیم ، طراحی سقف‌ها و غیره می‌باشد . ایده اصلی داشتن نور کافی در داخل فضا بوده است تا بتوانیم احساس سرزندگی را داخل ساختمان داشته باشیم و بدین منظور از نور های سقفی و پنجره‌های بلند بهره گرفته‌ایم بهترین ترکیب معماری و فضای سبز در این مجموعه محیطی سبز را ایجاد می کند که در به وجود آوردن فضای گرم و دوستانه بسیار مؤثر است. 

 

هتل سورینت قشماز بین فضاهای عمومی هتل ، لابی ورودی بیشترین تاثیر را بر روی میهمانان داراست . بنابراین طراحی پلان لابی اصلی و طراحی جزئیات آن به گونه ای انجام شده که بیشترین تاثیر مثبت را بر روی افرادی که به آن وارد می شوند داشته باشد . بهترین و موفقترین طراحی برای لابی در نظر گرفته شده است تا هم از نظر عملی و هم بصری بهترین بازدهی را داشته باشد . فضای ورودی با هدف ایجاد فضایی عمومی ، راحت و لذت بخش طراحی شده است . یک فضای ایده آل برای ملاقات با دوستان یا همکاران برای تجارت و یا انتظار میهمانان برای دریافت اتاق خود جهت اقامتی رویایی. کیفیت بالای با کیفیت فوق العاده فضاهای کنفرانس ، جلسات و غیره در ارتباط بوده تا افراد را به سمت خود کشانده و دعوت کنندگی لازم را ایجاد کند .فضای لابی المان هایی از معماری سنتی و اسلامی را دارا می باشد که آن را با جزئیات مدرن ترکیب کرده و احساس منحصر به فردی را به ملاقات کننده منتقل می‌کند.

امکانات هتل سورینت
خدمات ورزشی و تفریحی هتل سورینت در قشم
عکس ها و تصاویر هتل سورینت قشم
نظرسنجی خدمات هتل سورینت
شما چه امتیازی به این هتل می دهید؟


میانگین امتیاز هتل
برخورد مسئولین و هتلداران
% ۰
قیمت و هزینه هتل
% ۰
امکانات، بهداشت و زیبایی
% ۰
مجموع
% ۰
نظرات کاربران
CAPTCHA Imagereload
لطفاً عددی که در تصویر سمت راست می بینید را وارد کنید.
هتل‌های دیگر در شهر قشم
بهشت

هتل بهشت

تعداد اتاق: 48
star star star
پارک

هتل پارک

تعداد اتاق: 34
star star
شمس

هتل شمس

تعداد اتاق: 19
star star star
خلیج فارس

هتل خلیج فارس

تعداد اتاق: 127
star star star star
مارینا 1

هتل مارینا 1

تعداد اتاق: 80
star star star
مارینا 2

هتل مارینا 2

تعداد اتاق: 24
star star star
کیمیا 1

هتل کیمیا 1

تعداد اتاق: 24
star star star
کیمیا 2

هتل کیمیا 2

تعداد اتاق: 24
star star star
کیمیا 3

هتل کیمیا 3

تعداد اتاق: 24
star star star
آپادانا

هتل آپادانا

تعداد اتاق: 37
star star star
آپارتمان سما

هتل سما

تعداد اتاق: 15
star star star
پلاس

هتل آپارتمان پلاس

تعداد اتاق: 12
star star star