هتل ستاره اصفهان
star star star
آدرس هتل ستاره: ميدان امام (نقش جهان)،خيابان حافظ - هتل ستاره اصفهان
تلفن هتل ستاره: 031-32202988
تعداد اتاق هتل ستاره اصفهان: 57

هتل ستاره اصفهان در شش طبقه با ظرفیت 57 باب انواع اتاق و سوئیت با برخورداری از دکوراسیون و تجهیزات مناسب محیطی آرام و دلنشین را برای شما مسافرین گرامی فراهم می آورد. سرویس بهداشتی در همه اتاقها فرنگی، و سرویس ایرانی در راهرو هنل موجود میباشد.
سفره خانه سنتی هتل ستاره اصفهان با معماری منحصر به فرد با تخت و متکا بر سر سفره، همانند ضیافت های ایرانیان قدیم آماده پذیرایی میهمانان گرامی می باشد.

 

ساختمان هتل ستاره اصفهان

 


هتل ستاره اصفهان با محیطی آرام و دلپذیر ، تلفیقی از معماری سنتی و مدرن ، دکوراسیون زیبا در بافت تاریخی شهر اصفهان و فاصله حدود 500 متری از مهمترین ابنیه تاریخی شهر همچون میدان امام (نقش جهان ) ، مسجد امام ، مسجد شیخ لطف اله ، عمارت عالی قاپو ، بازار اصلی ، عمارت چهلستون و ... واقع شده است . این هتل، سفره خانه سنتی ، رستوران ، کافی شاپ ، رستوران تابستانه بام ، کافی نت ، روم سرویس ، پارکینگ اختصاصی ، تاکسی سرویس اختصاصی و ... پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می باشد.  هتل ستاره اصفهان  در شش طبقه ساخته شده و دارای 57 باب انواع اتاق و سوئیت را داراست.    - سفره خانه  هتل ستاره اصفهان      سفره خانه سنتی  هتل ستاره  با معماری منحصر به فرد خود با تخت و متکا بر سر سفره ، همانند ضیافت های ایرانیان قدیم و میز و صندلی راحت جهت میهمانانی که به این شیوه غذا میل می کنند ، چیده شده است تا میهمانان عزیز با هر سلیقه ای در آن راحتی و آرامش را همراه با میل انواع غذاهای سنتی مانند بریان مخصوص اصفهان ، دیزی سنگی ، خورشت های ایرانی ، انواع کباب های ایرانی و غذاهای فرنگی مانند : استیک روی چدن ، غذاهای دریایی و ... با لذت تجربه کنند . طبخ نان سنگک و پذیرایی آن با انواع غذاها ، نوشیدن چای از چایخانه سنتی سفره خانه ، نوشیدن انواع دم نوش و عرقیات سنتی در کنار آب نمای زیبای سفره خانه و یک گپ خودمانی با دوستان و خانواده خود ، یک روز به یادماندنی و فراموش نشدنی را در خاطرات زندگیتان ثبت خواهد کرد .    به اطفال 3 تا 8 سال به شرط عدم استفاده از تخت اضافه نیم بهای نفر اضافه تعلق میگیرد. 

از دیدنی ترین و زیبا ترین قسمتهای این عمارت ، سوئیت رویال یا شاه نشین است که بدون اغراق یکی از شاهکارهای دست هنرمندان بوده که شامل ظریفترین گچ بری ها و آینه کاری های دوران صفوی است و نقاشی های زیبایی میان آن را پر کرده و در ضمن مزین به هنر بدیع گره چینی عهد قاجار است . این فضای کاملا آئینه کاری و نقوش حک شده بر دیوارها گواه اصالت هنر ایرانی است . تمامی اتاق ها در اطراف حیات بزرگی قرار دارند که در وسط آن حوض زیبائی با فواره های گوش نواز جلوه گر است . سمت شمال حیاط و در قسمت فوقانی ایوان یا بهار خوابی است که دو سوی آن دو سوئیت چهار تخته با چشم انداز هتل قرار گرفته است .

امکانات هتل ستاره
خدمات ورزشی و تفریحی هتل ستاره در اصفهان
عکس ها و تصاویر هتل ستاره اصفهان
نظرسنجی خدمات هتل ستاره
شما چه امتیازی به این هتل می دهید؟


میانگین امتیاز هتل
برخورد مسئولین و هتلداران
% ۰
قیمت و هزینه هتل
% ۰
امکانات، بهداشت و زیبایی
% ۰
مجموع
% ۰
نظرات کاربران
CAPTCHA Imagereload
لطفاً عددی که در تصویر سمت راست می بینید را وارد کنید.
هتل‌های دیگر در شهر اصفهان
عباسی

هتل عباسی توصیه شده

تعداد اتاق: 224
star star star star star
پیروزی

هتل پیروزی

تعداد اتاق: 95
star star star star
پارسیان کوثر

هتل پارسیان کوثر توصیه شده

تعداد اتاق: 194
star star star star star
آسمان

هتل آسمان

تعداد اتاق: 93
star star star star
شیخ بهایی

هتل شیخ بهایی

تعداد اتاق: 52
star star star
پارت

هتل پارت

تعداد اتاق: 43
star star star
عالی قاپو

هتل عالی قاپو

تعداد اتاق: 104
star star star star
جلفا

هتل جلفا

تعداد اتاق: 64
star star
صفوی

هتل صفوی

تعداد اتاق: 40
star star star
جمشید

هتل جمشید

تعداد اتاق: 23
star star
سنتی طلوع خورشید

هتل سنتی طلوع خورشید

تعداد اتاق: 12
star star star
ونوس

هتل ونوس

تعداد اتاق: 58
star star star